Бронза на чемпіонаті Європі з веслування на байдарках дісталась українському студенту - vergeles vitaliy e1371657703479Один кілометр на байдарці за 3 хвилини 24, 628 секунди – з таким результатом українська команда у складі студента Львівської політехніки, майстра спорту міжнародного класу, багаторазового чемпіона і призера національних і європейських першостей Віталія Вергелес, Дениса Коваленка, Едуарда Шеметила та Дениса Камерилова виборола бронзу на чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, який відбувся у португальському місті Монтемор-о-Вельо.

«Золото» континентальної першості у білорусів – 3 хвилини 23,773 секунди, «срібло» – у представників Румунії – 3 хвилини 24,498 секунди. Вони випередили українців лише на 13 сотих секунди.

Студент Інституту інженерної механіки та транспорту Львівської політехніки Віталій Вергелес займав перші місця на чемпіонатах світу, Європи. Він – один із найкращих спортсменів України з веслування на байдарках. На думку хлопця – високі результати – залежать від спортсмена, його здібностей, наполегливості, бажання долати труднощі та йти до перемоги.

За інформацією прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *