Визначилися переможці ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Слово про мого першого вчителя», який започаткував ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Віктор Андрущенко.

Члени поважного журі на чолі з поетом Андрієм Демиденком уже перечитали понад 1 500 робіт учасників та підбили остаточні підсумки.

Проректор з навчально-методичної роботи університету, що курує цей проект, Богдан Андрусишин дещо відхилив завісу таємничості, розповідаючи, що на початковому етапі до п’ятдесяти найкращих потрапили конкурсні роботи і учнів початкової школи, і поважних науковців, які трепетно згадують своїх перших наставників.

Головною інтригою залишається, хто ж увійде до трійок лідерів. Найцікавіше, що у конкурсі заявлені роботи і першокласників і сивочолих учителів. Конкурсанти та лауреати змагань з’їдуться до Києва з усієї України, оскільки конкурс отримав широкий географічний вимір. Церемонія нагородження переможців відбудеться в актовій залі головного корпусу.

На нагородження запрошені відомі літератори, письменники, лауреати Шевченківської премії, викладачі-педагоги, представники влади й бізнесу, митці, медіа.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу