27 грудня всьоме проходитиме масштабна студентська благодійна акція Університету банківської справи Національного банку України – «Аукціон надій».

Мета VII благодійного «Аукціону надій», який проходитиме під гаслом «Фінансово грамотна молодь – майбутнє України!» – допомогти дітям-сиротам отримати елементарні знання у сфері фінансів.

За словами банківських експертів, питання фінансової грамотності – це питання власної національної безпеки. Тисячі українців щороку стають жертвами непоінформованості у фінансових питаннях, досі продовжують вкладати кошти у фінансові піраміди та не вміють ефективно користуватися власними ресурсами для збагачення. «Даючи людям фінансові знання, ми даємо їм ключі до заможного життя та захищаємо їхні права», – зауважують організатори акції. – «Особливо це важливо для тих, хто зростає без батьків». Проект VII «Аукціон надій» може кардинально змінити ситуацію в Україні не лише на фінансовому ринку, а й у соціальній галузі.

На зібрані кошти будуть видані комплекти підручників і робочих зошитів з дисципліни «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів шкіл-інтернатів та сиротинці. Колективом Університету будуть проведені відкриті лекції – вступ до курсу «Фінансова грамотність» та передані комплекти навчально-методичної літератури для використання у навчальному процесі.

Організатори сподіваються, що найбільше коштів їм вдасться виручити від продажу квитків на виставу «Містер Х», що розпочнеться 27 грудня о 18 годині у приміщенні Київського національного академічного театру оперети і збере учасників Аукціону. У холі театру відбудеться аукціон продажу лотів та безпрограшна лотерея.

Окрім цього, кожен бажаючий може пожертвувати кошти на благодійний рахунок акції:

Студентський профспілковий комітет Львівського банківського інституту:

Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

ЄДРПОУ 20805384

МФО 325796

Рахунок 26002300205785

Призначення платежу – благодійний внесок на VII «Аукціон надій»

Нагадаємо, що «Аукціон надій» за шість років існування зібрав рекордну суму – близько 1,2 млн грн – та здійснив шість вагомих добрих справ, серед яких відновлення дерев’яної церкви у селі Кути на Львівщині, відкриття реабілітаційного кабінету у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально–виховному закладі для дітей з вадами слуху, облаштовано перший в Україні Центр соціокультурної реабілітації незрячих у Львові, розпочато очищення русла ріки Вільшанка на Черкащині.

Минулоріч проект став переможцем у номінації «Благодійник року – Громада, колектив та неформалізована група» V Національного конкурсу «Благодійник року – 2011».

Прес-служба УБС НБУ

Конт.тел. 0676726128

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу