Бельгійська Соціалістична партія внесла до парламенту країни поправки до закону про евтаназію, згідно з якими право на добровільний відхід з життя має бути надане неповнолітнім громадянам, повідомляє «Medportal.ru» із посиланням на The Daily Mail.

У 2002 році Бельгія стала другою країною світу, після Нідерландів, що легалізувала евтаназію, але закон, що діє, поширюється лише на громадян країни старших за 18 років. У законопроекті зазначено, що йдеться про хворих невиліковними захворюваннями і тих, хто розуміює своє положення неповнолітніх, страждання яких неможливо полегшити. Як вважає лідер соціалістів Тьєррі Гіє необхідно надати тим, хто на це здатний, можливість самим вирішувати свою долю.

Окрім неповнолітніх, соціалісти також пропонують поширити закон про евтаназію на пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера та іншими невиліковними нейродегенеративними захворюваннями. Таке рішення торік було прийняте в Нідерландах. Законопроект ще має бути схвалений іншими представленими в бельгійському парламенті партіями. Дата парламентських дебатів з цього питання доки не визначена.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу