Упереддень Святого Миколая в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся волонтерський ярмарок виробів хенд-мейду. На ньому студенти збирали гроші для дітей із кризових сімей.

Як повідомляє прес-центр університету, захід відбувся у рамках діяльності волонтерського проекту Інституту педагогіки університету «Янголятко». Лозунгом дійства були прості слова: «Даруючи щастя іншим, ми знаходимо власне». Головна мета проекту – збирання коштів, що підуть на подарунки для дітей-сиріт з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з кризових сімей до Дня Святого Миколая. Варто зауважити, що цим волонтерським ярмарком студенти ЖДУ імені Івана Франка також долучилися до благодійного аукціону «Врятуй життя», організованого на підтримку онкохворого житомирянина Івана Цудака.

На аукціоні були представлені власні роботи студентів інституту педагогіки університету у різних техніках (олія, акварель, графіка). Також під час волонтерської ярмарки студенти та викладачі за символічну плату показували мистецькі майстер-класи «Чарівна павутинка», «Мистецтво квілінгу», «Ажурний світ витинанок», «Декоративний розпис», «Загадкова куля – кусу дама», «Модульне орігамі», «Мініатюрні бонсаї з бісеру», «Кракле», «Світ казковий, веселковий» по квілінгу, виготовленню кусудамі, декоративному розписі, крапле, модульному оригамі, витинанці, оригінальному малюванні пейзажів та портретів.

«Волонтерство – це можливість студенту відчути себе громадянином, зробивши реальний внесок у розвиток свого співтовариства. Життя вчить, що глобальні зміни в житті  навколо нас можуть початися з малого вчинку – з посадженого дерева, з допомоги ближньому. Вчинок волонтера-франківця має позитивний приклад, який можуть наслідувати інші», – прокоментував виконуючий обов’язки ректора ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

«Осмислюючи свою громадянську позицію, замислюючись над тим, як ми можемо бути корисні своїй країні та своїм співвітчизникам, ми діємо, віддаючи свої сили, знання, талант безкорисливому служінню людям. Добровільність як відображення особистої позиції – це основний принцип нашого волонтерства. Відомо, що людина може максимально реалізувати себе в будь-якому виді діяльності, якщо вона працює без примусу, добровільно. Приємно усвідомлювати, що своїм вчинком допомагаєш рятувати життя людини чи робиш дитину щасливішою», – поділилися своїми думками про проведений захід студенти-волонтери ЖДУ імені Івана Франка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу