Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив уже 82-й дитячий садок, який збудовано в рамках регіонального проекту забезпечення дітей дошкільною освітою, що діє з 2010 року. Центр розвитку дитини у Дніпродзержинську розрахований на 340 місць (16 груп). У Центрі діють особливі програми розвитку: проводяться заняття з Петриківського розпису, хореографії, фізичної культури. У чотирьох групах для дітей з особливими потребами оформлені спеціальні кабінети для занять з логопедом, які оснащені спеціальними діагностичними та корекційними матеріалами.

«Гармонійний та всесторонній розвиток дитини, у тому числі й дітей з особливими потребами, перебуває на моєму особистому контролі. Я поставив завдання перед керівниками міст та районів – забезпечити всіх дітей області місцями в дошкільних закладах. За 3 роки на Дніпропетровщині вже відкрито 82 дитсадка. До кінця року буде відкрито ще 12. І ця робота буде продовжена», – сказав Олександр Вілкул.

Новий Центр розвитку дитини є одним із найбільших на Дніпропетровщині та включає в себе 4 групи для дітей з особливими потребами, що сприятиме їх гармонійному зростанню та вихованню.

Відкриття нового Центру дозволило повністю вирішити питання забезпечення місцями дітей дошкільного віку першого мікрорайону Лівобережжя у Дніпродзержинську. У дитсадку відкрито 4 додаткові групи для дітей з особливими потребами (вадами мови та порушенням психічного розвитку).

У Центрі діють групи тимчасового перебування дітей. Такі групи відвідують діти, які виховуються вдома. Тут вони мають можливість займатися хореографією, петриківським розписом, відвідувати логопеда та психолога.

З 2010 року в Дніпродзержинську відкрито дошкільне відділення в навчально-виховному комплексі № 3 (НВК №3), дошкільний дитячий навчальний заклад № 15, відкрито НВК на базі загальноосвітньої школи №24, створено 28 нових груп у діючих дитячих садках.

Наразі в Дніпропетровській області всі діти п’ятирічного віку охоплені дошкільною освітою (100%). У регіоні за 3 роки вже відкрито 82 дошкільні навчальні заклади та близько 260 додаткових груп при діючих дитсадках. Це більше 8 тисяч нових місць. До кінця 2012 року планується відкрити ще 12 дошкільних навчальних закладів.

З нагоди відкриття Олександр Вілкул подарував Центру комп’ютерну та мультимедійну техніку, яка дозволять застосовувати новітні ІТ-технології у навчанні дітей та корекції їх мовлення.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу