Останній? Учені знайшли кита, якого вже вважали вимерлим - 1355994228 uchenye obnaruzhili zhivogo iskopaemogo kitaНа одному з берегів Нової Зеландії виявили карликового кита. Таких учені вважали вимерлим багато років тому.

Ця знахідка є вкрай важливою подією в світі науки, адже це дасть змогу детальніше дослідити тварину, про яку учені знають дуже мало. Зокрема, тепер стане ясно, чому ці морські жителі відрізняються від решти морських ссавців.  

Учені передбачають, що викинутий кит – це останній представник роду. Карликові кити відносно невеликі: їх довжина становить 6,5 метра. Мешкають вони в океанах Південної півкулі. Проте в морі вони зустрічалися всього кілька разів, тому дослідники і не мають достатньої інформації про них.  Аналіз ДНК уже підтвердив, що даний вигляд відокремився від різновидів вусатого кита, наприклад блакитного, які існували десь між 17 і 25 мільйонами років тому. При цьому, форма морди свідчить про те, що кит найбільш близький до сімейства Cetotheriidae, представники якого зникли близько двох мільйонів років назад.   Завдяки нинішній знахідці фахівці зможуть з’ясувати, як розвивалися карликові кити і який спосіб життя у них був.

За матеріалами novostiua.net  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Останній? Учені знайшли кита, якого вже вважали вимерлим”
  1. Покойся с миром. НАша планета не будет столь гармоничной. И потомки нам спасибо не скажут увидев фонтан в океане. Дай Бог чтоб это был последний вид который вымер на Земле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *