20 грудня  відбулося засідання експертної кадрової комісії з розгляду питань діяльності керівників навчальних закладів, установ професійно-технічної та позашкільної освіти. Засідання розпочалося із зустрічі заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з представниками регіональних управлінь освітою.

Борис Жебровський, зокрема сказав: «Кадрова політика стала значно конкретнішою, принциповішою, без довіри до паперів, а з виїздом на місце та з урахуванням думки колективу, а не лише органів управління освітою. Саме тому, відбулася серйозна ротація кадрів. Протягом року притягнуто до дисциплінарної відповідальності 74 директори професійно-технічного навчального закладу».

Зазначимо, що прийнятим Верховною Радою Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою» передбачено розширення повноважень Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у галузі управління професійно-технічною освітою. Це  безумовно має спростити систему відбору та призначення керівників кадрів.

Остання у 2012 році експертна кадрова комісія пройшла як завжди принципово, відкрито і виважено.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу