У Чернівецький області визначили фіналістів шкільного Євро-2012 - евроНа Буковині відбулися фінальні ігри Всеукраїнських змагань Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО -2012.

В фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» відбулися фінальні змагання Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012.

Змагання проводяться в три етапи: районні (міські), обласні та всеукраїнські. Фінальний матч заплановано провести на Національному спортивному комплексі (НСК) «Олімпійський».

На високому рівні пройшли змагання І і ІІ етапів у нашій області, в яких взяли участь 430 учнів із 237 шкільних команд. У районах та містах створено оргкомітети, які очолили заступники голів райдержадміністрацій», – підкреслила Любов Миколаївна.

20 березня одночасно в усіх районах і містах області проведено жеребкування першого етапу. Були визначені кращі футбольні поля та стадіони, на яких з 24 по 31 березня пройшли попередні та фінальні змагання, що визначили переможців для участі в обласних змаганнях.

4 квітня оргкомітет змагань Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 провів жеребкування між командами, які вибороли право участі у ІІ обласному етапі.

Запекла боротьба у фіналі обласного етапу розгорнулася між командами Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району та Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою у м.Новодністровськ. Переможець обласних змагань – команда Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст. – буде презентувати Буковину на Всеукраїнських змаганнях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *