Дві нагороди для молодих науковців здобула Руслана Кривенкова -

Аспірантка Закарпатського державного університету 2-го року навчання (спеціальність «Всесвітня історія») Руслана Кривенкова здобула одразу дві нагороди – третє місце на Міжнародному конкурсі з українознавства для студентів та молодих учених і третє місце у Міжнародній Інтернет-олімпіаді з українознавства.

Нагадаємо, Національний науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії провів фінал Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених (віком до 35 років) і дві Міжнародні Інтернет-олімпіади з української мови та українознавства. Цей міжнародний конкурс відбувся за сприяння Постійного представника України при ООН, Посла Юрія Сергеєва.

Міжнародний конкурс з українознавства відбувався двома етапами: заочним та очним. Другий етап передбачав також проведення двох спеціальних Міжнародних Інтернет-олімпіад з української мови та з українознавства для студентів та молодих учених.

Про враження від здобутих перемог Руслана Кривенкова розповіла: «Найскладніше виступати на тих конкурсах, де вже брала участь іде вже знають, тому що набагато важче у таких випадках «здивувати» журі. Особливо, коли до складу журі входить аж 11 докторів та кандидатів наук, які є професіоналами кожен у своїй спеціальності і які пам’ятають та порівнюють твої теми дослідження на минулих конкурсах. Тому я дуже рада, що вже втретє вдалось достойно представити наш університет».

За матеріалами goloskarpat.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *