"Корейський сад" розквітне в київському ботсаду - 1На території Національного ботсаду ім. Гришка НАН України планується 27 грудня урочисте відкриття нової ділянки “Корейський сад”, що буде другим у світі та єдиним на пострадянському просторі.

В експозиції “Корейський традиційний сад” представлена копія павільйону (пагоди), в якому бували корейські королі.

“Зовнішній вигляд цього павільйону схожий на павільйон “Аер’юнджун”, що знаходиться в Палаці Чангдук у Сеулі, в Кореї. “Аер’юн” у дослівному перекладі означає “Любов до лотоса”, який символізує благородну вдачу корейських учених мужів, котрі зберігали дух і мужність перед обличчям небезпеки. 1997 року Палац Чангдук був визнаний ЮНЕСКО частиною світової культурної спадщини”, – зазначається в повідомленні.

Важливою складовою “Корейського традиційного саду” є корейська брама. Вона побудована в традиційному корейському стилі з символом “тегеук” (символ інь-янь).

В експозиції буде представлено розмаїття рослинного світу Кореї. Національним символом Республіки Кореї є квітка гібіскуса (Мугунхва). Крім того, деякі цінні види флори Кореї збагатять експозиційно-колекційні фонди ботанічного саду.

 За матеріалами ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “"Корейський сад" розквітне в київському ботсаду”
  1. “Корейський сад” розквітне в київському ботсаду” … и по нему даже зимой без поломок будут ездить Хюндаи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *