У 2012 році провідні наукові установи України будуть забезпечені фінансуванням повним обсягом. Про це Президент України Віктор Янукович сказав на церемонії вручення відзнак лауреатам премій Глави держави для молодих учених 2011 року, повідомиляє УНН. 

“Це питання я триматиму на особистому контролі: цього року провідні наукові установи будуть профінансовані на 100 %”, – сказав Глава держави. 

“Через Державний бюджет ми забезпечимо цільову підтримку фундаментальних і прикладних досліджень у сфері охорони здоров’я, підвищення екологічної безпеки, в металургії і у вугільній промисловості, у сільському господарстві та енергетиці, у дослідженні космосу”, – додав Янукович. 

Президент наголосив, що забезпечення наукової спільноти необхідними ресурсами та підтримкою є одним із важливих завдань держави. 

Віктор Янукович висловив переконання, що знання та досягнення науковців, безперечно, будуть корисними у процесі модернізації України, інтелектуалізації всіх сфер життя, “реалізації найкращих та найсучасніших ідей у конкретні державні справи”. В основі цього процесу, зауважив він, лежить непроста багаторічна робота як окремих науковців, так і дослідницьких колективів та організацій.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу