Справжній вибух інтернет-активності серед українських професійно-технічних навчальних закладів викликав конкурс на кращий сайт.
Більше 175 тисяч відвідувачів освітнього порталу ПедПРЕСА віддали свої голоси за учасників конкурсу протягом місяця!
Урочисте нагородження переможця конкурсу відбудеться 26 грудня 2012 року о 10.00 в залі колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Онлайн-трансляцію заходу за участі заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського можна буде подивитися на порталі ПедПРЕСА у розділі КОРИСНЕ ВІДЕО або за посиланням: https://pedpresa.com.ua/category/online.
Нагадаємо, фахівці МОНмолодьспорту обрали 12 кращих веб-представництв ПТНЗ з усієї країни. Члени журі оцінювали сайти за трьома критеріями:
  • структура (функціональність, системність, зручність інтерфейсу);
  • зміст (добір матеріалу, інформативність, оновлення інформації, зрозумілість і чіткість, грамотність, наявність  відеоматеріалів; кількість відвідувань, завантажень; можливість проведення атестації, вибору мови);
  • дизайн (наявність заголовка, добір колірної палітри, використання форматування, наявність єдиного стилю оформлення всіх сторінок, відповідність та оптимальність використання графічних елементів змісту сторінки, елементи творчості).
Фінальне інтернет-голосування, за результатами якого визначився переможець конкурсу, відбулося на освітньому порталі ПедПРЕСА. Голосувати за сайт, що сподобався найбільше, можна було протягом місяця – з 22 листопада по 22 грудня 2012 року.
Заклад, веб-ресурс якого набрав найбільше голосів, отримає від освітнього порталу ПедПРЕСА подарунок – мультимедіа-проектор та екран! Інші учасники отримають пам’ятні призи!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.