Ведучого концерту нерідко ототожнюють із маяком, що вказує вірний напрямок, адже саме ведучий створює настрій, відповідний заходу.

Творчий кастинг ведучих «Веселий Мікрофон» зібрав дітей на повітряній кулі -

Уперше в цьому році Слов’янським Центром дитячої та юнацької творчості проведено творчий кастинг ведучих «Веселий Мікрофон».

Кастинг проходив у два етапи: у першому взяли участь учні молодшої (1-5 класи) та старшої (9-11 класи) категорій, у другому – середньої категорії (6-8 класи).

У незвичайний політ на повітряній кулі відправилися творчі хлопці й дівчата з різних шкіл міста, але всіх їх об’єднало одне бажання – вийти на сцену в ролі ведучих.

Учасники подорожі-кастингу «Веселий мікрофон» представили фрагмент будь-якої програми або свята, яке їм вже пощастило вести у себе в школі і оголосити один музичний або творчий номер зі своєї групи підтримки.

Творча група оцінила кожен виступ по самим чесним та об’єктивним критеріям: майстерність роботи ведучого; рівень виконавчої майстерності; культура мови і сценічна культура; зовнішній вигляд і костюм.

Школярі, що стали переможцями, нагороджені грамотами і надалі будуть залучатися для проведення шкільних та міських заходів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *