27 грудня о 18 годині у приміщенні Київського національного академічного театру оперети  розпочнеться благодійний студентський VII «Аукціон надій» Університету банківської справи Національного банку України (м.Київ). У програмі заходу – благодійна вистава «Містер Ікс», Тихий аукціон та лотерея.

Мета VII благодійного «Аукціону надій», який проходитиме під гаслом «Фінансово грамотна молодь – майбутнє України!» – допомогти вихованцям українських інтернатів отримати початкові знання у сфері фінансів.

Цінні монети, ікони, картини, вироби ручної роботи, путівки – лоти VII благодійного «Аукціону надій»

Понад 50 лотів надійшло для продажу на благодійний студентський «Аукціон надій» київського Університету банківської справи НБУ. Серед них – книга «Гроші України» від першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, боксерські рукавиці з автографами від братів Кличків, ікона «Таємна вечеря» від благодійного фонду «Україна – 3000», срібна монета «Видатні гетьмани України» від банку «Хрещатик», бокали інкрустовані кристалами Swarovski, стародрук, картини від художників – братів Савченків, Олени Осадчої. Окрім цього, на Аукціон передав лот Патріарх УГКЦ  Блаженніший Святослав та попередній керівник Греко-католицької церкви, один з моральних авторитетів України Любомир Гузар. Цікавим є те, що учасники Аукціону зможуть придбати і не зовсім звичні лоти – 6 днів санаторно-лікувального відпочинку у Моршині чи вікенд у Львові від прем’єр-готелю «Дністер».

Окрім благодійних торгів, присутні матимуть змогу взяти участь у лотереї. На переможців очікують жіночі прикраси, різдвяний віночок, торт, дизайнерський одяг, пивний кухоль, кошик солодощів та речі ручної роботи.

На зібрані під час Аукціону кошти будуть видані комплекти підручників і робочих зошитів з дисципліни «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів шкіл-інтернатів та сиротинців. Колективом Університету будуть проведені відкриті лекції – вступ до курсу «Фінансова грамотність» та передані комплекти навчально-методичної літератури для використання у навчальному процесі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу