Абітурієнти отримають поради щодо вступу від представників кращих ВНЗ України - a1Українські студенти, випускники шкіл та їх батьки матимуть можливість отримати індивідуальні консультації щодо підготовчих програм, умов вступу та навчання, перспектив працевлаштування в навчальних закладах України та за кордоном  під час IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013», яка відбудеться наприкінці лютого 2013 року.

З 2010 року захід офіційно має статус міжнародної виставки. Традиційно будуть представлені заклади освіти і наукові установи України, освіту за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, агенції, виробників і дистриб’юторів засобів навчання, видавництва.

Минулого року у заході взяли участь 775 провідних навчальних закладів, навчально-методичних центрів, наукових установ, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також гості з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.

Для учасників виставки будуть проводитися конкурси:

  • Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер професійно-технічної освіти», Престижними нагородами «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності».
  • Конкурс з тематичних номінацій. Переможці конкурсу нагороджуються Золотими, Срібними та Бронзовими медалями.
  • Конкурс «Кращий виставковий стенд – 2013» з нагородженням Почесною відзнакою.

На науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах презентуватимуться сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, здійснюватиметься обмін досвідом між фахівцями освітньої галузі різних країн, що стане поштовхом до народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ» (Лист МОНмолодьспорту України № 1/9-466 від 21.06.12 р.).

Виставка триватиме 28 лютого – 2 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *