Гіннес Ріші перетворив своє тіло на географічний атлас -70-річний житель Делі (Індія) на ім’я Гіннес Ріші має 305 татуювань у вигляді державних прапорів, 185 карт, 165 малих прапорців і 2985 символів. Чоловік перестав знущатися над своїм тілом тільки після того, як дружина пригрозила, що кине його.

У 2009 році він став рекордсменом. Тоді на його тілі було 220 татуювань прапорів. “Я побив свій рекорд і запрошу суддів, щоб вони внесли корективу в свої книги, і щоб мій новий абсолютний рекорд був визнаний”, – каже Ріші.

Усього чоловік установив уже 22 рекорди, серед яких найдовший у світі заповіт – на 489 сторінки, побудова найвищої вежі з кубиків цукру. Також в його заліку неймовірних рекордів – усиновлення найстарішого на планеті сина – 61-річного шурина.

У той же час дружина Ріші дуже незадоволена “витівками” свого чоловіка і навідріз відмовляється виходити з ним в люди. “Я хочу, щоб мене пам’ятали, коли я помру. Але моя дружина сердиться на мене за те, що у мене так багато тату, і тому вона погрожує зі мною розлучитися. Я ще не закінчив, я просто шукаю новий рекорд, який зміг би побити “, – розповідає впертий Ріші. Він також додав, йому байдуже те, що його вважатимуть дурнем або божевільним. Він збирається продовжувати свою “рекордну” справу.

За матеріалами  svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *