У столичні школи та дитсадки повернулося тепло - radiator heater2Сьогодні, 27 грудня, компанія «Київенерго» відновила теплопостачання 48 житлових будинків, двох дитячих садків, двох шкіл та 39 відомчих будівель після ліквідації пошкодження тепломережі на вулиці Червоноармійській.

Як ідеться в повідомленні компанії, «аварійно-відновлювальні бригади «Київенерго» в 10:00 годин ранку 27 грудня відновили теплопостачання споживачів у центральній частині міста. Згідно з повідомленням, усі ремонтні роботи були виконані з випередженням запланованого графіка на 4 години, вже о 1:00 27 грудня пошкодження було ліквідовано та розпочато заповнення магістральних трубопроводів. О 6:00 почався поетапний запуск теплоносія споживачам, а о 10:00 теплопостачання споживачів у районі було повністю відновлено.

За матеріалами ukranews.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “У столичні школи та дитсадки повернулося тепло”
  1. по всем Нивкам ни тепла , ни горячей воды 2 дня уже нет. И неизвестно, когда будет – в школах и садиках холодина

  2. Зато в Святошинском р-не на улице Ак.Туполева с вечера 26 декабря и по сей час отсутствует горячая вода и отопление в жилых домах , дет.саду 276, школе 203, может быть еще в нескольких дет.садах и учебных заведениях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *