В Луганську обрали найспортивнішу студентку - fiot2 2У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшов конкурс «Міс Аеробіка-2012», де обрали найбільш спортивну, активну та ерудовану студентку.

Участь у конкурсі взяли п’ять представниць різних структурних підрозділів ЛНУ, а саме: Олена Ворошилова (факультет природничих наук), Маргарита Аленіна (Інститут педагогіки і психології), Ганна Козачук (Стахановський педколедж), Яна Федорова (факультет української філології), Марина Руденко (Інститут фізичного виховання і спорту).

«Змагання вимагає серйозної фізичної підготовки дівчат, – говорить директор спортивного клубу університету Петро Ярошенко. – Спочатку на участь було заявлено 9 конкурсанток, але 4 з них не витримали такого навантаження».
Головна мета конкурсу, за словами організаторів, вже 12 років залишається незмінною – зробити модним і популярним здоровий спосіб життя.
Переможницю обирали за результатами трьох конкурсів: базова аеробіка, фанк-аеробіка та інтелектуальний конкурс.
Всі учасниці, відповідаючи на питання ведучих і журі в інтелектуальному конкурсі, прийняли естафету від американських учасниць конкурсів краси: говорили про добро, материнство і мир у всьому світі. А що стосується вечірніх нарядів, то маленькій чорній сукні спортсменки віддали перевагу великій білій.

За підсумками всіх етапів спортивного свята титул «Міс Аеробіка 2012» завоювала студентка Стахановського педколеджу Ганна Козачук, Віце-міс – Марина Руденко, решта дівчат була нагороджена в різних номінаціях.

Всі учасниці отримали стрічки, квіти та цінні подарунки, а також запрошення від організаторів брати участь у конкурсі і надалі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *