«Зубна щітка» для хребта - %D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B5 %D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5В’ячеслав Євмінов розповідає про свій унікальний ортопедичний тренажер і нові види ігор, доступні дітям, дорослим та інвалідам.

Не кожен розробник оздоровчої методики чи приладу може похвалитися такою їх популярністю, як президент Київського вертебрально-оздоровчого центру. А ще – він керівник спортивного клубу «Юка», Федерації академічної греблі України, заслужений тренер України В’ячеслав Євмінов. Мабуть, більшість із нас бачила чи навіть пробувала займатися на «дошці Євмінова», як у народі називають цей ортопедичний тренажер. Але мало хто знає, що В’ячеслав Володимирович і спеціалісти його центру реалізують ще багато проектів. Наприклад, прагнуть ввести в кожній школі дитячу програму «Постава», аби показати батькам усю серйозність хвороб хребта.

 Є в автора «дошки» й більш грандіозні плани. В’ячеслав Євмінов мріє, щоб ігри, які він придумав для занять на таких собі міні спортивних майданчиках «Юка», ввійшли до програми олімпійських ігор. Вважаєте, це зухвалі плани? А ось їх автор упевнений, що цілком реальні!

Усі переймаються лікуванням. Щодня люди витрачають мільйони гривень на ліки, але при цьому мало хто замислюється про дешеву й цілком реальну альтернативу – профілактику.

Далі цікавіше…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “«Зубна щітка» для хребта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *