Правила поведінки дітей намалювали в стилі японських коміксів - picture5Міністерство внутрішніх справ РФ випустило пам’ятку «Поліція – дітям», намальовану в стилі японських коміксів манга.

Автори коміксу зібрали правила, які, на їхню думку, допоможуть дітям уникнути неприємностей. Пам’ятка має три розділи: як поводитися на вулиці, в транспорті і вдома без батьків. На сайті МВС сказано, що комікс будуть поширювати серед дітей, правда не уточнюється, як саме.

Якщо незнайомці телефонують або стукають у двері, то, як радить МВС, не можна говорити, що дорослих немає вдома. Треба вдати, ніби батьки зайняті. Якщо хтось намагається зламати замок, то автори пам’ятки просять негайно зателефонувати в поліцію, а потім вибігти на балкон і кликати на допомогу.

Також МВС дає поради, що робити, коли дітям страшно. «Якщо вдома дуже страшно без батьків сидіти, світло увімкни в усій квартирі – веселіше так терпіти», – йдеться в коміксі.

Дівчатам, які збираються пізно ввечері повертатися додому, поліція перед виходом на вулицю рекомендує наглухо застібнути куртку на грудях, обсмикнути спідницю, зняти каблучки і сережки та заховати їх у кишеню. Йти треба тільки багатолюдними і освітленими дорогами, навіть якщо це набагато довше. А наприкінці коміксу опубліковані контакти екстрених служб. Крім того, в пам’ятці є сторінка з розмальовкою і головоломка-лабіринт, з якого дівчині треба знайти вихід, уникнувши зустрічі з бандитом у масці або з компанією п’яних хлопців.

За матеріалами lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *