Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 892Церемонію відкриття грандіозної виставки, присвячену 20-річчю відкриття Українського дому, відвідав міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. Сама експозиція триватиме до п’ятого травня. Складається вона з трьох частин:

І частина — колекція з Фонду «Подарунки Президентам України», який був заснований II Президентом України Леонідом Кучмою. В ній — близько 500 експонатів, подарованих І Президентові України Леоніду Макаровичу Кравчуку, II Президенту — Леоніду Даниловичу Кучмі, III Президенту — Віктору Андрійовичу Ющенку та чинному Президентові — Віктору Федоровичу Януковичу. На виставці, щоправда, вмістилося тільки 150 найцікавіших експонатів. Це і старовинні речі, і почесні нагороди і живопис, і зброя.

ІІ частина — колекція подарунків Фонду музею Леніна та Українському дому. Це унікальні речі, оскільки вони створювалися в єдиному екземплярі, зокрема, вироби з дорогоцінних металів, картини, скульптури, витвори народного декоративного мистецтва, архівні документи, графіка, філателія, філокартія, фалеристика, гравюра. Всього — 150 експонатів.

ІІІ частина — роботи сучасних українських майстрів живопису, скульпторів, які добре відомі в Україні та за кордоном.

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 899

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 896

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 882

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 880

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 887

Дмитро Табачник відвідав виставку українських Президентів - 881

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *