У комунальному об’єднанні «Київзеленбуд» запевнили, що «Виставка квітів Снігової Королеви» на Співочому полі відбудеться за будь-якої погоди, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Виставка квітів на Співочому полі відбудеться за будь-якої погоди - images?q=tbn:ANd9GcRzbzUpBYPXwMYdQRSXWbsjRQlnNNFw0YQ zsuXFGfbgRV1 KzLrwУрочисте її відкриття з  участю заслужених діячів естради, переможців телевізійних конкурсів та лауреатів Всеукраїнських конкурсів та фестивалів відбудеться 2 січня о 13:00.

«У зв’язку з потеплінням до підприємства постійно надходять запити на підтвердження проведення виставки. Хочу запевнити, що виставка квітів у брилах льоду відбудеться за будь-якої погоди, – наголосив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко. – Зберегти форму фігур допоможе як використана промислова технологія нарощування льоду, так і спеціально встановлені намети. А для найменших наших відвідувачів ми готуємо конкурсно-пізнавальну програму».

«Виставка квітів Снігової Королеви» на Співочому полі триватиме з 2 до 27 січня 2013 року. Скульптури з льоду, у яких зафіксована зворушлива краса квітів, демонструватимуться щодня з 9:00 до 21:00.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *