Міжнародний кадровий портал hh.ua проаналізував, представників яких спеціальностей у 2012 році найбільше шукали роботодавці.

Як повідомили, найбільш популярними пошуковими запитами в роботодавців України стали менеджер з продажу (4,5 % від загальної кількості запитів), бухгалтер (2,6 %) і секретар (0,9 %).

Представників яких спеціальностей у 2012 році найбільше шукали роботодавці -У дослідженні наголошується, що з урахуванням всіх можливих формулювань 40% вакансій на сайті кадрового порталу так чи інакше очікують від здобувача вміння продавати товари та послуги. Таким чином, на ринку очевидний гострий дефіцит фахівців з продажу.

Що стосується претендентів, то в 2012 році частіше за інших роботу шукали молоді фахівці і фахівці у сфері продажів. Також в топ-5 за кількістю резюме увійшли такі сфери, як Бухгалтерія/Фінанси підприємства, Інформаційні технології та Маркетинг/Реклама/PR.

Крім того, найбільш популярними пошуковими запитами у здобувачів у Києві є бухгалтер (2,5% від загальної кількості запитів), водій (1,8%) та юрист (1,6%).

Раніше повідомлялося про топ-7 найбільш затребуваних вакансій до Нового року.

За матерiалами Корреспондент.biz

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *