У Великій Британії було проведено дослідження, яке показало, що кількість прихильників читання книжок серед молодих британців неухильно знижується.

Якою є книгарня зсередини не знають 14 % підлітків - 2Q==Згідно з даними нового дослідження британської громадської організації National Literacy Trust, кожен сьомий підліток у Великобританії ніколи в своєму житті не бував у книжковому магазині. Під час проведеного NLT опитування 14 % респондентів заявили, що ніколи не бували в книгарнях, а ще 7 % – що не пам’ятають або не впевнені в цьому.

Крім того, дослідження виявило ще кілька цікавих фактів. Майже третина з опитаних дітей (32,9 %) повідомили, що ніколи не бачили своїх батьків за читанням книги. Цей показник істотно перевищує дані аналогічного опитування дворічної давнини (24,9 %). При цьому більш юні респонденти в чотири рази частіше заявляли, що їхні батьки ніяк не заохочують читання книг.

Більшість молодих британців не обговорює з родиною прочитані ними книги – 46 % опитаних повідомили, що вони ніколи так не робили або роблять це вкрай рідко. Крім того, 12 % опитаних заявили, що ніколи не отримували книжок у подарунок, причому, серед 14 – 16-річних підлітків таких вдвічі більше, ніж серед 8 – 11-річних респондентів.

Дослідженням National Literacy Trust було охоплено 21000 британських дітей і підлітків від 8 до 16 років, які навчаються в 128 різних школах Англії, Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу.

За матеріалами vsiknygy.net.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *