Студенти боролися з однією з найбільших проблем людства - IMG 3657Дві третіх поверхні земної кулі вкрито водою. Це океани, моря, озера, річки тощо. Та питної води запаси не настільки великі – лише 2,5 %. Тож екологи усього світу одностайні – нестача води може стати однією з найбільших проблем людства вже в найближчі десятиліття.

Студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету вирішили власним прикладом показати місту, країні і зрештою світу, що з екопроблемою може боротися кожен. Другокурсники разом із педагогами вирішили розчистити прибережну смугу річки Уманка від сміття. Як виявилося, справа вартувала заходу, бо, окрім зібраного непотребу, молодь розчистила й кілька природних джерел. А отже вберегла водойму від висихання.

Окрім того, студенти взяли для санепідемстанції проби води, аби та дослідила її фізико-хімічний склад. А серед уманців молодь провела агітаційно-пропагандистську роботу. Закликали людей не смітити, а, навпаки, розчищати водойми, бо ця болюча тема стосується кожного, про це йдеться на офіційному сайті УДПУ.

Екологічну акцію представники УДПУ вирішили провести спеціально до Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами, що його відзначають 17 червня.

Довідково:

Рішення про святкування Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухою у 1995 році прийняла Генеральна Асамблея ООН і приурочила його до річниці прийняття Конвенції з боротьби з опустелюванням 17 червня 1994 року.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *