Чорна діра яскравіша за Сонце в 100 разів - дыраУчені спостерігають неймовірне явище: в середині нашої галактики Чумацький шлях величезна чорна діра Sgr A* готується ось-ось поглинути газову хмару G2. Космічний монстр, цілком імовірно, містить тьмяну зірку. За припущеннями учених, у момент загибелі хмара засвітиться у 100 разів яскравіше за Сонце. За шоу спостерігатимуть астрономи через інфрачервоні телескопи.

Загибель газової хмари станеться влітку 2013 року, а поки астрономи збираються вивчати процес поглинання сторонніх об’єктів надмасивними чорними дірами. Нагадаємо, що астрофізики називають чорними дірами область простору-часу з незвичайно сильним гравітаційним полем. Що б до неї не потрапило, назад воно не повернеться.

Це стосується навіть світла, ось чому чорні діри і отримали свою назву: тіло, яке поглинає все світло, що падає на нього.

За матеріалами  pozitciya.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Чорна діра яскравіша за Сонце в 100 разів”
  1. Украинську политику насколько запутали разные партии, что мне представляется и космическвя проблема аналогичной. Остатся на земле и быть поглоченой черной дырой (читай РФ), или переселится на (потенцийно прыдатну для прожывання суперземлю) читай Европу? Вот вопрос достойный референдума. А референдум в УКРАИНЕ есть возможность подкоректировать как угодно. Остается уповать только на БОГА! Господи, реши нашу проблему, сами мы ейо решить не способны! Мы настолько брехливые, и безпринципные, на себя мы не можем надеятся!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *