Сайт Міжрегіонального вищого професійного училища зв'язку м. Києва визнано кращим! - IMG 2689Урочисте нагородження переможця конкурсу відбулося 26 грудня 2012 року в залі колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України під час відеоконференції «Підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів у 2012 році» за участі обласних управлінь освіти під головуванням заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського.

Більше 175 тисяч відвідувачів освітнього порталу ПедПРЕСА віддали свої голоси за учасників Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів професійно-технічних навчальних закладів конкурсу протягом місяця!

Абсолютним переможцем голосування стало Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку м. Києва. Директор навчального закладу Василь Петрович отримав від освітнього порталу ПедПРЕСА подарунок – медіапроектор з екраном і диплом переможця. Інші учасники голосування також отримали дипломи та пам’ятні подарунки.

Нагадаємо, фахівці МОНмолодьспорту обрали 12 кращих веб-представництв ПТНЗ з усієї країни. Члени журі оцінювали сайти за трьома критеріями:

  • структура (функціональність, системність, зручність інтерфейсу);
  • зміст (добір матеріалу, інформативність, оновлення інформації, зрозумілість і чіткість, грамотність, наявність  відеоматеріалів; кількість відвідувань, завантажень; можливість проведення атестації, вибору мови);
  • дизайн (наявність заголовка, добір колірної палітри, використання форматування, наявність єдиного стилю оформлення всіх сторінок, відповідність та оптимальність використання графічних елементів змісту сторінки, елементи творчості).

Фінальне інтернет-голосування, за результатами якого визначився переможець конкурсу, відбулося на освітньому порталі ПедПРЕСА. Голосувати за сайт, що сподобався найбільше, можна було протягом місяця – з 22 листопада по 22 грудня 2012 року.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Сайт Міжрегіонального вищого професійного училища зв'язку м. Києва визнано кращим!”
  1. Очень странно, как этот сайт смог вообще где-то победить… Более жуткого ресурса как в плане дизайна, так в плане функционала я не встречал. Нет, ну конечно встречал, но, чтобы такой сайт победил во (!) всеукраинском конкурсе. Это уж слишком. В любом случае мошенническое накручивание имело место. Тут хоть землю ешьте, никто не поверит.

  2. На початку голосування на сайті “Педпреси” зазначили, що це училище (Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку м. Києва. Директор навчального закладу Василь Петрович) є шахраєм і шахрайськими методами накручує собі рейтинг а згодом нагородили, як переможця ….??? Це тільки у нашій країні можливо. І потім, якщо голосували по тим критеріям, що оприлюднили, то чому ж не було анкети, де б кожний учасник голосування ставив би бали по тій, чи іншій категорії?? Це питання до журі та організаторам голосування.

    1. Якщо Ви уважно стежили за перебігом голосування, в перший тиждень ми дійсно зняли з цього навчального закладу більше 1 700 голосів. Після чого фахівці порталу ПедПРЕСА захистити систему голосування від можливості таких маніпуляцій. Та попри зняті бали і посилення захисту, Міжрегіональне професійне училище зв’язку м. Києва все одно набрало найбільше голосів. Керівництво порталу, як і було обіцяно, вручило приз переможцю голосування. Учасників голосування за певними критеріями відбирали фахівці МОНмолодьспорту, міністерство і є організатором конкурсу. Освітній портал ПедПРЕСА виступив технічним та інформаційним партнером фінальної частини.

      1. Ваша система захисту НЕ ПРАЦЮЄ!!! Вона допускає голосування з однієї IP-адреси безліч разів голосування як вручну так і за допомогою автоматичних програм. А от якби потрібно було б відповісти хоча б на декілька запитань, то це показало б справжню картину голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *