Прикарпатський університет має нового ректора. 158 голосів за свою персону здобув виконуючий обов’язки очільника вишу Ігор Цепенда. Участь у виборах взяло 96% делегатів конференції трудового колективу.

Голосування було таємним. Необхідного для проходження у наступний тур перегонів бар’єру кількістю у 90 голосів більше не досягнув жоден кандидат. Нагадаємо, на крісло ректора було 4 претендента. Кожен мав свої мотиви та високо оцінював власні шанси.

Вибори ректора у Прикарпатському Національному університеті викликали неабиякий резонанс у всій області та навіть країні. Тому на фінальний етап дебатів, які передували безпосередньо самому процесу таємного голосування, завітали не лише представники трудового колективу вузу, але й народні обранці, обласні та міські високопосадовці.

Під час цих подій Прикарпатський університет відвідав перший заступник міністра освіти й науки, молоді і спорту Євген Суліма. Він взяв участь в університетській конференції, яка окрім головного вибору очільника, вирішувала також актуальні питання зміни складу вченої ради університету.

Тим часом, аби новоспечений ректор зміг повністю прийняти свої повноваження його кандидатуру має ще затвердити МОНмолодьспорту.

За матеріалами kolomyya.org  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *