Чоловік два роки тримав свою 90-літню мати в хліву - ZУ Китаї прийнято закон, за яким повнолітні діти повинні відвідувати своїх старих батьків. Інакше їм загрожуватиме судове переслідування.

У законі не зазначено, як часто діти повинні бачитися з батьками, але наголошено, що порушення закону загрожує судовим позовом.

У Китаї все більше молодих людей перестає піклуватися про своїх стареньких батьків. Газети рясніють такими історіями і розповідями про те, як діти намагаються заволодіти майном батьків. Так, Китайські державні ЗМІ повідомили, що в одному з сіл чоловік протягом двох років змушував свою 90-літню мати жити в хліву.

Стрімкі темпи розвитку китайської економіки призвели до руйнування традиційних засад. Якщо раніше в китайських селах було прийнято, що кілька поколінь живуть великою родиною під одним дахом, то тепер рідко можна зустріти велику родину. Досягнувши повноліття, багато молоді  їде працювати у великі індустріальні центри і рідко повертається додому, в село.

Істотне збільшення середньої тривалості життя і офіційна політика “одна сім’я – одна дитина” спричинили розпад традиційної великої родини. У результаті населення Китаю стрімко старіє, а дітей, які можуть доглядати за батьками, вже не так багато, як раніше.

Водночас віддати батьків у будинок для людей похилого віку може собі дозволити далеко не кожен.

За матеріалами ВВС

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *