У рамках проекту «Партнерство в освіті» близько 600 учнів із сільських шкіл-партнерів відвідає 29 грудня свято Новорічної ялинки та подивиться шоу-виставу «Північна казка» в Київському палаці дітей та юнацтва, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Також у програмі заходу – атракціони, ігротека, живий куточок, ігри, конкурси, зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою. Учні зможуть зробити фото на згадку, взяти участь у передачі телестудії «Крижинка» та отримати ексклюзивний солодкий подарунок.

Загалом на свято завітають 800 осіб із різних регіонів України, а саме: Києва, Донецької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Полтавської та Чернігівської областей. Крім того, столичні школярі готують для своїх друзів насичену програму перебування, зокрема: зустрічі з лідерами учнівського самоврядування, презентації своїх навчальних закладів, екскурсії, відвідування новорічних заходів, столичних театрів та головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності. Водночас, педагоги шкіл-партнерів матимуть змогу обмінятись досвідом роботи.

У Головному управлінні освіти й науки інформують, що так відновлюють традицію тісної співпраці столичних навчальних закладів зі школами-партнерами з різних куточків України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу