Добрі діти мають більше друзів і популярності - a6e4737acdd9dc2eДіти, які чинять добрі справи, поліпшують собі життя, адже вони підвищують особисті показники щастя і популярні серед однолітків, пише The Sydney Morning Herald.

Такі результати дослідження більше 400 дітей  9 – 11 років Університету Британської Колумбії і Університету Каліфорнії. Учасників поділили на дві групи в довільному порядку. Одна повинна була відвідувати щотижня протягом місяця три улюблених місця (до їх числа належали торговий центр і будинок дідуся та бабусі). А друга – здійснювала по три добрих вчинки на тиждень (наприклад, діти ділилися обідом або допомагали донести покупки).

До кінця дослідження діти з другої групи відчували себе набагато щасливішими, ніж  діти з першої, хоча в цілому запропонована стратегія поведінки позитивно позначалася на обох групах. Але лише дітей з другої групи стали краще приймати оточуючі (однокласники частіше вибирали їх для спільної діяльності). У середньому в цих дітей кількість нових друзів збільшилася на 1,5 людини. Учені пропонують вчителям упроваджувати в практику діяльність, що передбачає взаємодопомогу. Добрі справи допоможуть установити більш тісний зв’язок з ровесниками і уникнути з їхнього боку знущань.

За матеріалами nastroenie.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *