Шість нових арен з’являться в Україні до Євробаскета-2015 -Шість нових арен побудують в Україні до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, заявив глава комітету Верховної Ради з транспорту Борис Колесніков.

“Таких арен насправді буде шість. У Львові, Одесі, Дніпропетровську та Харкові – шеститисячники, в Донецьку побудуємо палац на 8 – 10 тисяч глядачів, його проектування вже завершується, а Київ прийме фінал Євробаскету на арені, що розрахована на 16 тисяч осіб.

Це приватні проекти. Роль держави – частково компенсувати відсотки по кредитах, виданих на будівництво. Тобто бізнес сам вносить гроші, не менше 25 % від вартості арени, держбанки дають кредит, а держава платить з них відсотки. Такий досвід буде використовувати московський ЦСКА з будівництва своєї арени в Москві”, – каже Борис Вікторович.

Він зазначив, що побудувати “Донбас-Форум” на 20 з гаком тисяч глядачів до початку Євробаскету не вдасться, але запевнив, що цей проект не буде забутий, адже в Донецьку планується зведення арени на 8 – 10 тисяч місць.

“Одне іншому не заважає. Ми насправді працюємо з американською компанією – архітекторами, які  спроектували для нас “Донбас-Арену”. Але сам процес проектування займає 18 місяців, і ми вже ніяк не встигнемо збудувати “Форум” до чемпіонату Європи. Тому ми почнемо будувати арену тільки в 2016 році і до 150-річчя Донецька її здамо”, – сказав Колесніков.

За матеріалами gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *