Хто погано читає, той раніше вагітніє -Учені встановили: якщо в сьомому класі дівчинка погано читала, імовірність завагітніти в старших класах збільшувалася в рази, передає Reuters.

На думку лікаря з Дитячого центру Джонса Хопкінса, даний факт пов’язаний з наступним: спираючись на успішність, підлітки розглядають свої економічні перспективи. Все це впливає на те, на які ризики вони йдуть. Іноді це відбувається несвідомо.

Лікар Ян Беннетт із Університету Пенсильванії разом із колегами проаналізував анкети 12 339 семикласниць із 92 шкіл. За дівчатками стежили шість років. За цей час у 1 616 школярок народилися діти, а 201 дівчинка народила 2 – 3 рази.

Так, серед дівчаток, які читали гірше середнього рівня, 21 % народили дітей у підлітковому віці. За звичайними показниками підліткова вагітність спостерігалася в 12 % випадків, і лише в 5 %, коли показники були вищі середніх. Коли до розрахунків брали до уваги сторонні фактори, виявилося, що дівчатка, які погано читали, в 2,5 раза частіше народжували дітей.

За матеріалами nastroenie.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Хто погано читає, той раніше вагітніє”
  1. А я дурень чомусь завжди думав, що це залежить від мужика. А виявляється – від читання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *