Епізод 1. Реєструємося на ЗНО-2013 - 2Як успішно пройти тестування, де знайти літературу для підготовки до тестів, чи потрібні заняття з репетиторами, що треба брати з собою на ЗНО? Хто як, не минулорічні учасники ЗНО розкаже про всі кола такого непростого періоду у житті кожного вступника!

Ми пропонуємо незвичайний відеощоденник про будні абітурієнтів, створений першокурсниками столичних ВНЗ.

Перший епізод присвячений реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Хоча вона триває вже декілька тижнів, у багатьох залишається ще багато питань, адже це відповідальний процес. Наш герой – Едуард Примаков – першокурсник-журналіст НАУ детально пояснює і демонструє весь процес реєстрації.

Маєте питання, пропозиції, ідеї щодо нових епізодів відеощоденника? Чекаємо на коментарі під відео!

Долучайтеся до наших груп у соціальних мережах ВКонтактеFacebookTwitter!

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Епізод 1. Реєструємося на ЗНО-2013”
  1. Доброго дня! Порадьте, будь ласка, подавати заяву до ВУЗу краще зразу на 3 факультети, чи на 2, а потім коли не пройшов на жоден з них – подати ще на третій? Хвилює ситуація – подав заяву на 3 факультети, не пройшов на жоден з них. Чи буде можливість поступити на той факультет, куди вистачає балів, чи ти вже свою можливість використав?

    1. Шановний Артем!
      1. Нема різниці як подавати, але я б радив подати одразу на три факультети, щоб не бігати туди-сюди
      2. Якщо ви на контрактній основі бажаєте навчатись, то ви матимете змогу поступити куди вистачає балів. Якщо ж на бюджет, то тут ви зможете подати документи лише в межах хвилі, в котрій пройшли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *