Золотий Кубок світу завоювали українські біатлоністки в Оберхофі - 194498 vita semerenko svershilos chudo kubok mira oberhofЖіноча збірна України завоювала золоту медаль в естафеті 4×6 км на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі. Збірну Франції, що фінішувала другою, українки випередили майже на 46 секунд!

Третьою стала команда Німеччини. На восьми вогняних рубежах українські спортсмени допустили всього п’ять промахів.

Першою на старт вийшла Юлія Джима, яка, хоча й програвала у швидкості, але у стрільбі була вправною. У результаті Джима передала естафету Валентині Семеренко сьомою. Валентина додала у швидкості, і вже Олена Підгрушна підхопила естафету третьою.

Підгрушна пролетіла свої шість кілометрів на 5 + і зуміла забезпечити Україні перше місце з відривом у +41 секунда для Вікторії Семеренко, яка жодних шансів суперницям із Франції й Німеччини в цей вечір не дала.

Збірна України виграла цю естафету з українським прапором у руках Віти Семеренко.

За матеріалами moyagazeta.com

Один коментар до “Золотий Кубок світу завоювали українські біатлоністки в Оберхофі”