У МОНмолодьспорту стверджують: міністерство жодних вказівок щодо обмежень у виплаті стипендій не давало.

Нещодавно на телеканалі ICTV оприлюднено інформацію щодо “вказівки міністерства” штучно зменшити кількість студентів, які мають право на отримання стипендії.

Наголошуємо, що призначення та виплата стипендій здійснюється відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882.

Для вирішення питань з призначення та позбавлення академічної або соціальної стипендії (у тому числі спірних), навчальні заклади створюють стипендіальні комісії.

До складу стипендіальної комісії в обов’язковому порядку входять представники профспілкових та самоврядних організацій учнів, студентів, курсантів вищого навчального закладу.

За поданням стипендіальної комісії керівник навчального закладу затверджує реєстр осіб, яким призначаються стипендії.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повним обсягом профінансувало стипендіальні виплати вищим навчальним закладам і жодних вказівок керівникам вищим навчальним закладам щодо обмежень у виплаті стипендій не давало. Єдиним критерієм щодо призначення академічної стипендії студенту є його успішність за результатами семестрового контролю.

Прес-служба МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу