"Регулятори" Стівена Кінга підуть з молотка заради безпритульних -Примірник обмеженого видання роману “короля жахів” Стівена Кінга “Регулятори” із його автографом продадуть з аукціону, а кошти передадуть на обігрів притулку для знедолених.

Раритет виставляє на продаж книгарня Scottie’s, розташована в місті Хенкок штату Мен. Їй книгу подарував постійний покупець, котрий побажав, аби його ім’я лишилося в секреті.

Екземпляр “Регуляторів”, що продається, був виданий у картонному футлярі. За словами власника книгарні Майкла Рігса, всього книг у такому упакуванні є близько 550. До 31 січня магазин прийматиме ставки на цей лот.

Гроші від продажу підуть у фонд притулку для безхатьків у місті Елсворт. Імовірно, саме тому Стівен Кінг і погодився підписати екземпляр, зробивши його ще дорожчим.

Як відомо, “Регулятори” Кінг написав у 1996-му під псевдонімом Ричарда Бахмана. Головний герой твору – хворий на аутизм хлопчик Сет, у свідомість якого вселяється моторошна істота. Вона керує уявою Сета і перетворює мирний квартал, де він живе, на поле бою з лихими персонажами його улюблених мультфільмів.

За матеріалами life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *