Юні яхтсмени Дніпропетровщини вибороли срібну медаль на Чемпіонаті світу з вітрильного спорту в Австралії. Так, як зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков, Дніпропетровщина вже в перші дні нового року розпочала відлік медалей, здобутих спортсменами регіону на офіційних міжнародних змаганнях.

Юні українські яхтсмени "приплили" до медалі в Австрії -

Дніпропетровський екіпаж у складі Данила Мартинова та Павла Мережка під керівництвом тренера Наталі Ажгерей у перші дні Нового Року став володарем срібних медалей Чемпіонату світу з вітрильного спорту серед юнаків у класі «Кадет». Хлопці є вихованцями Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.Юні українські яхтсмени "приплили" до медалі в Австрії - e4 01 13%20(2)

Чемпіонат світу з вітрильного спорту серед юнаків у класі «Кадет» проходив з 28 грудня 2012 року по 4 січня 2013 року у м. Тасманія (Австралія). Загалом у змаганнях взяли участь 49 екіпажів з 9 країн світу.

У рамках цих змагань проведено 10 перегонів, у 6-ти з яких перемогли саме наші спортсмени. У загальному заліку Дніпропетровські яхтсмени поступились лише переможцям змагань – команді з м. Києва.

Наразі у Дніпропетровській області вітрильним спортом займаються близько 500 спортсменів. З них: 69 – учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 13 – учні обласної школи вищої спортивної майстерності та понад 300 вихованці спортивних клубів. Із спортсменами працюють 16 тренерів. 10 спортсменів Дніпропетровської області входить до складу збірної команди України з вітрильного спорту.

Лише за 2012 рік в області підготовлено: 4 – майстра спорту України, 4 – кандидати у майстри спорту України та 6 – спортсменів 1 розряду.