Доля «Дитячого Євробачення - 2013» вирішиться до кінця січня -Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив на необхідності створення в Україні Громадської ради з питань підготовки міжнародного пісенного конкурсу «Дитяче Євробачення -2013» і повідомив, що заявка щодо конкурсу повинна бути розглянута до кінця січня.

За словами прем’єра, після перемоги Насті Петрик на Дитячому Євробаченні – 2012 наступний конкурс повинна прийняти саме Україна. «Безумовно, держава буде підтримувати проведення в Україні Дитячого Євробачення, але водночас було б дуже добре запросити до цього процесу меценатів, творчу інтелігенцію, людей, які фінансово можуть допомогти організувати конкурс на високому рівні», – заявив прем’єр-міністр.

Він зазначив, що уряд готовий за декілька тижнів розглянути пропозиції щодо проведення в Києві міжнародного дитячого конкурсу й прийняти відповідне рішення. «Ми розглянемо ці пропозиції на засіданні уряду й приймемо рішення. Ми визначимося з тим, що потрібно від держави, і будемо проводити. Якщо ми зуміли провести Чемпіонат Європи з футболу 2012 року, то дитяче Євробачення -2013 – ми теж зуміємо», – наголосив Микола Азаров.

Нагадаємо, що українка Анастасія Петрик з піснею «Небо» посіла перше місце на міжнародному дитячому конкурсі «Євробачення -2012», що завершився в Амстердамі на початку грудня минулого року.

За матеріалами glavcom.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *