Програмісти для освіти – нова спеціальність у Національному педагогічному - progrУ Драгоманова готуватимуть програмістів, однак лише для освітянської галузі. Уперше Національний педагогічний університет відкриває нову ліцензовану спеціальність – «Програмна інженерія». Її випускники стануть фахівцями з розробки й тестування програмного забезпечення.

Перший набір уже цієї осені. Університет розраховує набрати з півсотні айтішників на перший курс і стільки ж на другий, але на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Випускники університету Драгоманова зможуть навчати весь світ, вони стануть розробниками новітнього програмного забезпечення для української освіти – таку обіцянку багато років тому дав ректор вишу Віктор Андрущенко. Нині її почали реалізовувати – про це йдеться на офіційній сторінці ВНЗ.

Хороший приклад педагогам показали автодорожники. У Київському автодорожньому уже готують спеціалістів із розробки програмного забезпечення для автомобільної галузі, а в університеті легкої промисловості – спеціалістів із розробки програмного забезпечення в легкій промисловості.

В НПУ ім.М.Драгоманова переконані: введення нової спеціальності змінить суттєво і підготовку вчителя інформатики на спеціальності «Інформатика». Адже нині такий фахівець має вміти налагоджувати локальну мережу школи, інтернет, він зобов’язаний тямити в програмному забезпеченні, послуговуватись інтерактивними навчальними дошками, налаштовувати відео-, інтернет- та конференц-зв’язок, здійснювати модернізацію комп’ютерів, мультимедійної техніки тощо. Нова спеціальність навчить молодь усіх цих тонкощів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *