14-річній школярці знову не вдалось самостійне життя -Удруге за три місяці вінницька міліція знайшла та повернула батькам 14-річну школярку, котра втекла із дому в пошуках самостійного життя. Вдруге дівчині не вдалося втекти із Крижополя до обласного центру, – інформує прес-служба МВС Вінниччини.

Нагадаємо, що заяву про зникнення доньки матір утікачки подала 9 грудня 2012 року. Жінка повідомила, що цього дня о 8-й ранку 14-річня Настя пішла з дому і не повернулася, а мобільний зв’язок із дівчиною був відсутній. Оскільки схожа ситуація вже траплялася, мати не стала довго чекати й одразу звернулася до міліції.

На пошуки дівчини були задіяні усі можливі оперативно-розшукові заходи. Розшукувати Настю почали одразу у Вінниці, оскільки у вересні вона вже тікала з дому і знайшли її саме в обласному центрі. Також до пошуків зниклої були залучені засоби масової інформації, розшукові плакати з фотокарткою школярки були розміщені у громадських місцях, транспорті, вокзалах. Пошуки тривали протягом трьох тижнів.

30 грудня близько сьомої години вечора на зупинці громадського транспорту по вулиці Пирогова працівники батальйону патрульно-постової служби міліції знайшли дівчину. Як і під час минулої втечі, школярка змінила зачіску та пофарбувала волосся, але міліціонери впізнали її за особливою прикметою – родимкою біля губи.

Неповнолітня втікачка пояснила, що не хоче повертатися додому, бо у Вінниці на неї чекають великі перспективи. Вона прагне дорослого самостійного життя без батьківської опіки. Проте правоохоронці не звернули увагу на такі пояснення неповнолітньої і повернули її батькам.

За матеріалами  vinnitsaok.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *