Синдром сплячої красуні перетворює школярку на фурію - 4975358 60017-річна школярка Шеннон Магі живе подвійним життям. У першій «частині» вона звичайний підліток, а в другій – справжня бестія, яка витворяє неймовірні речі.

Уся справа в тому, що кожен місяць вона засинає непробудним сном на кілька тижнів. У несвідомому стані Маги здатна на дивні вчинки, про які потім їй розповідають перелякані батьки.

Через свій недуг дівчина просипає Різдво, дні народження, сімейні свята і навіть іспити для отримання атестата про середню освіту. Дивні речі, які відбуваються з нею регулярно раз на місяць, ставлять у безвихідь і її саму, і її батьків.

Дівчину просто «вимикає» на тривалий час, причому вона не просто спить, а може пройтися голою по квартирі, навіть не знаючи про це. Також їй вдається поспілкуватися з примарами, які приходять до неї в галюцинаціях, а ще вона починає співати високим голосом поп-шлягери.

У короткий час неспання юну Шеннон просто не впізнати, кажуть батьки. Дочка перетворюється на фурію – стає дуже агресивною і дратівливою. Дівчина вимагає цукерок і шоколаду і поїдає їх у великих кількостях.

Лікарі протягом п’яти років не могли поставити діагноз дивній поведінці школярки. Вони були спантеличені її симптомами, поки батько дівчини Кріс Додд не взяв усе в свої руки і не відправився шукати діагноз доньки в інтернеті.

Шляхом онлайн-консультацій і досліджень діагност-аматор виніс вердикт – у Шеннон синдром Клейне-Левіна, який також називають «синдромом сплячої красуні». Це пояснює, як дівчина може спати по 22 години на добу протягом майже двох тижнів.

За матеріалами korzonews.info  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *