Дітям корисніше їсти руками - рукамиДослідники з Ноттінгемського університету дійшли висновку, що після припинення грудного годування дитині варто дозволяти їсти руками.

Вони з’ясували, що прийом їжі руками, а не столовим приборами під час росту дитини і формування вагової маси допомагає малюкам залишатися стрункішими порівняно з тими, кого годують виделками та ложками.

Крім того, дітям рекомендується пропонувати їжу на вибір з різних страв, що також буде сприяти формуванню здорової дієти і є кращим варіантом харчування дітей.

На думку автора дослідження доктора-психолога Еллен Таунсенд, діти, які отримують контроль над їжею, мають найкращі шанси уникнути ожиріння. Можливо тому, що з раннього дитинства привчаються до продуктів різної консистенції. Контроль над їжею і прийом їжі за обіднім столом разом з родиною допомагають дитині регулювати харчування власними силами.

Доктор Таунсенд простежила за 92 дітьми, яким дозволяли їсти руками різні продукти, на кшалт нарізаних фруктів і хлібних паличок, а також за 63 малюками, яких годували столовими приборами.

За матеріалами svit24.net 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *