Вступна кампанія на Сході триватиме до середини вересня - vstup sxidВступна кампанія-2014 особлива, її терміни коригують відповідно до подій у державі. Спершу початок прийому документів перенесли на 11 липня, а тепер вирішили ще продовжити. Університети Донецької та Луганської областей документи від вступників прийматимуть аж до середини вересня, тоді як вступна кампанія на решті території України завершиться 1 серпня.

За інформацією, розміщеною на сторінці директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука у Facebook, для абітурієнтів Донеччини та Луганщини, які не братимуть участі в додатковій сесії ЗНО, на базі навчальних закладів буде проведено третій етап зовнішнього незалежного оцінювання – скорочену сесію. Дати її проведення наразі узгоджуються.

Однак, за словами пана Лікарчука, під час робочої наради у прем’єр-міністра України М. Сича йшлося також про те, що деякі навчальні заклади можуть відтермінувати і початок прийому документів від вступників, якщо цього вимагатиме військово-політична ситуація. Про це ВНЗ повідомлять додатково.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *