Астероїд 2012 DA14 українці зможуть побачити неозброєним оком -За повідомленням Кримської астрофізичної обсерваторії, 15 лютого 2013 року астероїд 2012 DA14 пролетить на відстані менш як 30 тисяч км від Землі. Це поряд з геостаціонарним кільцем супутників Землі, що розташовані на висоті 35800 км.

Астероїд належить до так званих квазі-супутників Землі. Він перетинає орбіту Землі двічі на рік. Маса астероїда оцінюється на рівні 130 000 тонн. У зв’язку з тим, що розмір астероїда малий (близько 60 метрів), він, відлітаючи від Землі, дуже швидко втрачає свій блиск і вже через декілька днів стає недоступним для телескопів. Отже, точну інформацію про те, на якій відстані 2012 DA14 пролетить від Землі, ми зможемо знати тільки незадовго до астрономічного явища.

Коли українці зможуть побачити астероїд, читайте ТУТ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Астероїд 2012 DA14 українці зможуть побачити неозброєним оком”
  1. То ли журналисты переврали, то ли д.ф-м. наук Вольвач выдает желаемое за действительное!
    Во 1-х. Не вооруженным глазом этот астероид не увидишь, даже при малых фазовых углах.При коэффициенте отраженния 0.18 его блеск будет изменяться от 7.5 -9 зв. величины. Глазом можно видеть только до 6-ой зв. величины.
    Во 2-х. В Украине реально НЕТ ситемы контроля космического пространства! Украинская СКАКО есть только на бумаге чиновников НКАУ. Этот печальный факт уже существует многие годы!
    В 3-их. Чтоб увидет его в бинокль нужно чистое небо, что маловероятно при нынешней погоде в Украине.

  2. Не надо обманывать. Невооруженным глазом мы его не увидим. У него яркость +7.5m.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *