10 січня 2013 року у селі Городок Маневицького району (Волинська область) за участю голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука урочисто відкрили новий дитячий садок, будівництво якого переважно профінансовано з держбюджету. Загалом у спорудження закладу інвестовано понад 3 млн грн. Субвенція  становить понад 2,3 млн грн, решта грошей – меценатів та місцевого бюджету.

Дошкільний заклад для дітвори звели місцеві майстри за короткий термін часу. 24 серпня 2012 року закладали капсулу під будівництво ДНЗ. І вже 10 січня сільська дітвора – з новим садком.

«Сьогоднішня подія – надзвичайна. Держава забезпечила нашим дітям, нашому майбутньому  комфортні умови для розвитку.  Новенький дитсадок – це  хороший подарунок, за який  висловлюю щиру вдячність  керівництву Української держави», – наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук під час відкриття садка. Він також запевнив громаду, що влада й у 2013-му продовжить розширення як дошкільної, так і шкільної мережі краю.

Як розповіла директор дошкільного навчального закладу Євгенія Крисик, на садок громада чекала ще з 1993 року. Нині у селі постала двоповерхова будівля, де у двох групах виховуватиметься близько 40 малят.

Загалом у 2012 році на Волині збудували та реконструювали 34 дошкільних навчальних заклади.

За інформацією Волинської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу