23 квітня у приміщенні Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся І Всеукраїнський з’їзд вчителів математики, який відкрив Народний вчитель України Михайло Якір.

На урочистому відкритті з’їзду делегатам від різних регіонів України заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський передав вітання від Міністра Дмитра Табачника, і зазначив: «Це помітна подія в історії нашої освіти. Ви стали першими, хто зорганізувався і виніс кращі напрацювання ваших представників на розгляд громадськості», – У свою чергу, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив похвальне прагнення вчителів підсилити інтерес молоді до такої фундаментальної науки як математика.

Під час І Всеукраїнського з’їзду вчителів математики відбулася презентація та обговорення нової навчальної програми з математики для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Проект презентував доповідач – вчений секретар Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Михайло Бурда. Практику публічних презентацій  навчальних програм запроваджено вперше, тож усі небайдужі отримали змогу долучитися до процесу доопрацювання проекту. Як зазначив заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський, «ми не приймаємо жодних рішень без попереднього обговорення».

На порядок денний роботи з’їзду були також винесені питання про стан впровадження Державної цільової соціальної програми поліпшення якості природно-математичної освіти, а також про необхідність реформування системи підготовки вчителів математики.

За матеріалами прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу