Експрес-курс із медицини для луганських студентів - medycna dopomogaФізики, історики, міжнародники, вчителі, психологи, митці, економісти – це неповний перелік тих, кого готує Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Та відтепер вони ще й рятувальники. Студенти пройшли курс семінарів на базі Товариства «Червоний хрест».

Як зупинити кровотечу, зробити масаж серця дорослим і як зробити його дітям – це і не тільки відтепер уміють студенти ЛНУ. Викладачі, щоправда, сподіваються, що такі навички їм ніколи не знадобляться, однак краще мати ці знання, аніж опинитися в скруті безпомічними.

Активісти товариства «Червоний хрест», навчаючи луганчан, зробили акцент на найнеобхіднішому. Зокрема, показували, як діставати сторонні предмети із дихальних шляхів, накладати пов’язки та шини при пошкодженнях. Ці заняття вирізнялися практичністю. Фахівці не просто розповідали теорію, що і до чого, а на манекенах показували, як практично це зробити.

«Ми працювали з манекенами, усе, що нам розповідали, ми пробували робити. Причому кожен самостійно тренувався», – зазначив у повідомленні на сайті ЛНУ Ярослав Єременко, один із студентів ЛНУ, який відвідував семінари.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *