За розпорядженням мера невеликого французького містечка Устаріс, працівники муніципальної поліції просто в їдальні дитячого садка заарештували п’ятирічну дівчинку і під конвоєм доправили її у відділок.

Причиною такого безцеремонного поводження з дитиною стало те, що протягом року вона незаконно обідала. Її батьки розійшлися і рік не платили за харчування дитини. Тому так неординарно мер міста вирішив позбавитися обридлої проблеми, пояснюючи своє розпорядження тим, що на численні попередження батьки дитини абсолютно не реагували.

–  Коли маленька Леа побачила поліцейських, то жахнулася. Як вона мені сказала пізніше, перше, що їй спало на думку, що ми мертві», – каже її батько.

Також налякалися і друзі-подружки арештованої – вони подумали, що вона скоїла якийсь злочин, і тепер сидітиме у буцегарні.  Вихователям дитячого садка довелося довго заспокоювати малят, намагаючись хоч якось пояснити ситуацію. Втім, це було нелегко, адже і вихователям поліцейські не спромоглися розповісти, навіщо відвезли дівчинку в поліцейську ділянку.

За матеріалами bagnet.org 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.